20:06 / E Shtunë, 12 Maj 2018 / indeksADMonline

I del miu në veturë derisa po voziste, ky është reagimi i shoferit (Video)

Shumë njerëz në botë kanë fobi nga më të ndryshmet, që i detyrojnë të bëjnë gjëra të paimagjinueshme.

Por, çka nëse gjatë kohës kur po vozisni ju del përpara një kafshë ose objekt nga i cili keni frikë, shkruan Indeksonline.

Këtij personi derisa po voziste në mes të rrugës, i del përpara një mi gjigant.

Më e keqja është se miu ecën pak mbi veturë dhe zhduket përsëri, që e bën edhe më të frikshme këtë gjë.

A thua ku mbeti ai, pasi u zhduk?! /Indeksonline/

Temat: