08:17 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Ibra nuk shënon, por bën një super-asist (Video)

Zlatan Ibrahimoviç ka dy ndeshje që nuk po e gjen rrjetën e golit.

Ylli suedez në ndeshjen e fundit me La Galaxyn, bëri një asistim, por skuadra e tij u mposht 2 me 3 nga New York Red Bull, shkruan IndeksOnline.

Ish-lojtari i Unitedit, asisitoi për të goli i Kamara-s i shënuan në minutën e 59’të.

Golin e dytë për La Galaxyn e shënoi dos Santos, kurse për mysafirët; Royer, Valot dhe Romero.

La Galaxy me humbje mbetët në pozitën e pestë me 10 pikë, kurse New Yorku në të gjashtin në “Eastern Conference” me 12 pikë./IndeksOnline/