13:33 / E Enjte, 20 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri provokuese si kurrë më parë!

Është njëra nga prezantueset më seksi dhe si rrjedhojë edhe më të komentuara.

Ilda Bejleri këtë e ka vërtetuar edhe me një imazh të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet në bikini dhe shumë provokuese.

Ajo po kalon pushimet në Greqi, në njërën nga plazhet më të mira greke.

Ndryshe, Ilda mahnitë me pamje./Indeksonline/

Temat: