11:56 / E Martë, 15 Maj 2018 / indeksADMonline

Isa Mustafa feston ditëlindjen, kaq vite i mbush (Foto)

Ish-kryeministri i vendit, Isa Mustafa njëhersh lider i Lidhjes Demokratike të Kosovës feston sot ditën e lindjes.

Mustafa feston sot ditëlindjen e 67-të, dhe është pikërisht Bajram Gecaj ai i cili ka uruar atë duke publikuar një fotografi të realizuar më parë, shkruan Indeksonline.

Ka kohë që Mustafa është duke qëndruar larg aktiviteteve politike pasi për disa muaj qëndroj në Gjermani për arsye shëndetësore, teksa tani sipas bashkëpartiakëve të tij është më mirë me shëndet dhe po qëndron pranë familjes./Indeksonline/