10:26 / E Diele, 19 Gusht 2018 / indeksADMonline

Istog, vëllau e bënë motrën për spital

Është arrestuar i dyshuari/mashkull  pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht motrën e tij viktimën femër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës- transmeton Indeksonline.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje./Indeksonline/