08:53 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ja çfarë tha Nuri Seferi pas fitores (Video)

Nuri Seferi ka arritur ta mposhtë kundërshtarin e tij, Gogita Gorgiladze.

Taisioni shqiptar e dominoi meçin në shumicën e kohës që për pasojë bëri që gjeorgjiani në fund t’i dorëzohet boksierit shqiptar.

Ai përmes rrjeteve sociale ka falënderuar të gjithë pjesëmarrësit në Sallë.

“Së pari dua ti falënderoj të gjithë të pranishmit që ishin në Sallë. Pata një kundërshtar shumë të fortë dhe për këtë isha edhe i kujdesshëm. Bëra më të mirën që ta mbyll më së miri”, ka shkruar Nuri.

Momentin kur Seferi e bëri që të dorëzohet kundërshtarin shihet në minutën e 28 të kësaj video./IndeksOnline/