14:24 / E Martë, 15 Maj 2018

Ja një grim që të dukeni si Kim Kardashian (Video)

Një grim i bukur është i domosdoshëm për një mbrëmje pranvere.

I tillë është grimi që do iu sjellim në videon e mëposhtme, e që ju bën të dukeni si Kim Kardashian, shkruan Indeksonline.

Mjafton të ndiqni hapat e modeles në video dhe rezultati do jetë super./Indeksonline/