21:17 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Ja pse Luana Vjollca gëzon kaq shumë simpati! (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet e bukur dhe me sharm.

Vjollca falë ekspozimeve unike në ekran dhe pozitivitet që përcjellë, ka arritur të fitojë shumë simpati në publik- shkruan Indeksonline.

Madje, jo rrallë herë Vjollca është edhe shembull i një femre me plotë stil dhe elegancë.

Kjo fytyrë e bukur mund t’i trullos shumë meshkuj! /Indeksonline/