08:51 / E Diele, 14 Janar 2018

Jennifer Lopez e veshur me shumë stil, duket për bukuri (Foto)

Aktorja dhe këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez shquhet për stilin e sa unik. Jo rrallë herë ajo madje është edhe frymëzim për gjeneratat e ndryshme.

E veshur e gjitha me “Gucci” ajo shkëlqen e gjitha, shkruan Indeksonline.

Ndonëse 48- vjeçare ajo ka arritur të mbahet në formë të mirë, dhe edhe më tej po befason me fizikun e saj./Indeksonline/