23:08 / E Shtunë, 27 Tetor 2018 / indeksADMonline

Jo vetëm që erdhi me pamje të re, por Luana Vjollca solli sonte spektakël

E shtuna është dita e preferuar për shumë kënd.

Kjo ditë sjellë një nga emisionet më të pëlqyera dhe më argëtuese shqiptare.

Është prezantuesja Luana Vjollca që me ‘Shiko Kush Luan’ bën bashkë familjet, e cila përmes mysafirëve të saj të zgjedhur e batutave të shumta bën këtë ditë relaksuese e më të qeshura të pafundme, shkruan Indeksonline.

Sot ajo jo vetëm që erdhi me një ndryshim drastik, duke ndryshuar në pamje, e cila u shfaq si një brune atraktive me shije e bukuri të rrallë, por në këtë emision ajo solli fytyra të njohura e të dashura për shumë kënd.

Pjesë të emisionit të saj ajo pati emra si, Kida, Kiara Tito, Nard Ndoka dhe Rezart Veleshnja.

I gjithë emisioni iu kushtua festës së Halloween-it.

Në vazhdim iu sjellim pjesët më të bukura të këtij episodi për të gjithë ata që e kanë humbur.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Në këtë mbrëmje #halloween @luanavjollca brune na surprizoi të gjithë stafin e #shikokushluan ?

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on

 

 

View this post on Instagram

 

@kiaratito dhe sekreti i saj në një takim të parë të lënë me një djalë? #sekretet #shikokushluan

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on

 

View this post on Instagram

 

#veshët4 ?me @nardndoka ?dhe @rezart.veleshnja ?

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on