16:09 / E Enjte, 22 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kamioni godet një femër në Han të Elezit

Para pak çastesh, pak metra larg kufirit ndërmjet Kosovës dhe Maqedonisë, respektivisht në Han të Elezit, një kamion ka goditur një femër e cila ishte duke kaluar rrugën.

Njësitet përkatëse të Policisë kanë dal në vendin e ngjarjes. Ndërsa, e dëmtuara është dërguar me shpejtësi në emergjencën e Ferizajt, raporton Indeksonline

Disa foto më poshtë: