21:45 / E Enjte, 29 Mars 2018

Kaq joshëse s’e kemi parë kurrë Kidën (Foto)

Kida me fotosesion të ri, shkëlqen me bukurinë e saj (Foto) Është një nga këngetaret që karrierën artistike e nisi qysh në moshë të re, ndërsa tani është një nga emrat më të kërkuar dhe me te sukseshëm të tregut vendor, shkruan Indeksonline.

Krahas sukseseve Kida shpesh komentohet edhe për paraqitjet skenike e stilin unik. Së fundmi ajo ka realizuar bjë set fotografik ku shpërfaq bukurinë e saj natyrale. Këto imazhe i ka ndarë vet Kida në rrjetin e saj social Instagram./Indeksonline/