18:44 / E Premte, 02 Mars 2018 / indeksADMonline

Kaq të bukur nuk e keni parë Miriamin (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty e shohim e grimuar në mënyrë profesionale dhe dukej shumë e bukur, transmeton Indeksonline.

Miriami ka një bukuri që bije në sy dhe duke e kombinuar me thjeshtësinë që e karakterizon, ajo pëlqehet shumë nga publiku.

Ndryshe, Miram është e martuar me këngëtarin Alban Skenderaj. E frytë i dashurisë së tyre është e vogla, Amelia./Indeksonline/