19:43 / E Mërkurë, 24 Janar 2018 / indeksADMonline

Kastro Zizo sjell këngën ‘Më mirë të ndarë’ (Video)

Kastro Zizo ka sjellë një këngë të re.

Me këngën “Më mirë të ndarë”, Kastro i këndon një lidhjeje të përfunduar dhe ndoshta mund të jetë një dedikim personal- shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se këngëtari në fjalë kishte dy martesa të dështuara, ndërkaq sa i përket statusit të tij, Kastro ka theksuar se është beqar.

Temat: