18:13 / E Martë, 12 Qershor 2018

Katastrofë për Francën: Lëndohet futbollisti më i mirë (VIDEO)

Kylian Mbappe ka lënë trajnimin me Francën pas një lëndimi të pësuar gjatë masditës së sotme.

Sulmuesi i PSG-së është lënduar gjatë një dueli me mbrojtësin Adil Rami në seancën stërvitore.

Ai është larguar për kontrolle të mëtejshme dhe do të konfirmohet nëse do të jetë gati për Kupën e Botës. /IndeksOnline/

Temat: