11:43 / E Martë, 06 Mars 2018

Kate Upton shfaqet vetëm në të brendshme (Foto)

Kate Upton është njëra nga femrat më të bukura në botën e kinematografisë dhe modelizimin.

Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion në të cilën shfaqet vetëm në btë brendshme, transmeton Indeksonline.

Smashing: Kate Upton was a smoldering beauty in a new photo-shoot, slipping into lingerie from the spring 2018 collection by the Italian brand Yamanay

Ajo është fotografuar nga Giampaolo Sgura dhe dukej shumë në formë dhe seksi, veshur me shumë llojë të brendshmesh.

Lounging about: She folded one leg over the other as she beamed for the photographer

25 vjeçarja gëzon forma më të mbushura por po aq seksi./Indeksonline/

Glowing: She wore that set of underwear without the robe as well, smiling radiantlyRepose: Mrs. Justin Verlander, who married her husband in Tuscany last November, lounged on a bed while wearing a sheer blue bralette and matching pantiesUp and about: She also modeled that look while on her feet, leaning against a chair backGiving lace some space: She also popped on some simple, solid nude underwear and posed precipitously on the edge of a white cushionPosing up a storm: Kate arced her leg as she posed for Giampaolo in one chair-bounnd snap