10:47 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kënga e Bebe Rexhes në pozitën e tretë për vitin 2018!

Billboard ka publikuar listën e 10 këngëve më të dëgjuara gjatë vitit 2018.

Aty kryeson reperi Drake me projektin “God’s Plan”, i ndjekur nga artistë të tjerë me famë botërore. Ndër ta është edhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha.

“Meant to be” me Florida Georgia Line renditet në vendin e tretë dhe ka arritur mbi 650 milionë klikime në YouTube.

Rexha ka shënuar shumë suksese këtë vit, disa prej të cilave thotë se ende smund t’i besojë.

Temat: