17:24 / E Premte, 26 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kënga e re e Skerdit, dedikim për të dashurën e tij kosovare

Këngëtari shqiptar, Skerdi shumë shpejtë pritet të vij me projekt muzikor.

Edhe kësaj radhe ai do t’vjen në duet, por me një femër. Bëhet fjalë për këngëtaren kosovare, Nora Istrefi, shkruan Indeksonline.


Por e veçanta e klipit duket se do të jetë pikërisht pjesëmarrja e të dashurës së Skerdit, prezantueses kosovare, Vesa Rama.


Të paktën kështu duket një postim të këngëtarit, i cili shfaqet në krahët e Vesës, teksa ka treguar se kënga mban titullin ‘M’ke mungu’. Madje kënga duket edhe dedikim për shkak se dyshja jetojnë në dy shtete të ndryshme.

Ndryshe çifti u shfaq për herë të parë në publik në dasmën e Elitës dhe Gjikos./Indeksonline/