15:24 / E Mërkurë, 31 Janar 2018 / indeksADMonline

Këngëtarja e njohur udhëton me autobus urban (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Emini ka respektuar vendimin e komunës së Prishtinës dhe institucioneve tjera.

Ajo sot ka udhëtar me autobus urban duke mos përdorur veturën për transport, transmeton Indeksonline.

Image result for adelina emini

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka dhënë edhe një mesazh.

Image result for adelina emini

“Kënaqesi me udhetu me 4, ta ruajm ambienti” ka shkruar Adelina në këtë postim./Indeksonline/

Temat: