18:55 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018

Këshilltare dhe nënë fantastike, kjo është Meliza e Qeverisë

Meliza Haradinaj është këshilltare politike e kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj.

Sigurisht me punën dhe idetë e saj, Meliza këshillon kreun e qeverisë për projekte e zhvillime të ndryshme politike.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një fotografi jo shumë të zakonshme.

Derisa krahas saj shihen dy fëmijët e saj, Meliza duket se nuk iu ndahet angazhimeve dhe detyrave të saj edhe atëherë kur ndodhet në shtëpi. /Indeksonline/