20:37 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Kështu do të duket BMW X5 2019 [Foto]

BMW X5 është brezi i katërt i një prej SUV-ëve më luksozë të historisë.

Modeli i vitit 2019 do të jetë më i madh dhe do të ketë një paketë “off-road” për të lehtësuar drejtimin në fushë.

Edhe pse nga fotot nuk duket, do të jetë makina më teknologjike BMW X5 që është prodhuar ndonjëherë. /IndeksOnline/

Temat: