12:34 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Kështu do të duket sonte Luana Vjollca (Foto)

Luana Vjollca para fiks tre javëve ka filluar transmetimin e emisioni të saj të ri “Shiko Kush Luan”.

Aty çdo javë po mbledh ndër fytyrat më të njohura publike dhe kjo po pëlqehet shumë nga shikuesit, shkruan Indeksonline.

Por Luana pëlqehet jo vetëm për emisionet e saj por edhe pamjen e jashtme shumë tërheqëse kurse si do të duket sot ajo e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë roze të lehtë dhe sigurisht që shkëlqen./Indeksonline/

 

Temat:
Mos i humb