13:49 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Kështu duket “Sulltanesha Hyrrem” sot (Foto)

Meryem Uzerli, është aktorja e njohur e kinemasë turke.

Ajo luan në shumë projekte të suksesshme kurse suksesi më i madh dhe fama më e madhe, konsiderohet roli në serialin “Sulltani i madhërishëm”.

Image result for meryem uzerli

Meryem ka publikuar një imazh së fundi ku duket shumë e bukur, me flokët e bardha dhe grimin e lehtë.

Image result for meryem uzerli

Ndryshe, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku edhe ka shumë fansa shqiptar./Indeksonline/

Temat: