13:35 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

Këto janë fjalët e djalit të Jonuz Musliut pas lajmit për vdekjen e babait

Shqiprim Musliu, djali i tashmë të ndjerit, Jonuz Musliu, ka njoftuar miqt dhe dashamirët për vdekjen e babait të tij.
Ai ka treaguar se Jonuz Musliu ka ndërruar jetë në një spital të Turqisë në qytetin e Edirnes.

Njoftimi i plotë:

“Njoftojme familjen e gjere, farefisin, shoket dhe miqte, invalidet dhe veteranet e Ushtrise Çlirimtare te Kosoves, UÇPMB-se dhe Ushtrise Çlirimtare Kombetare, Institucionet e Shqiperise, te Kosves dhe institucionet pjesen shqiptare te Maqedonise dhe Malit te Zi, se ka ndrruar jete sot ne spitalin e Edirnes se Turqise, Kryefamiljari yne, Bashkeshorti e Babi Yne Jonuz Musliu!” ka shkruarur Shqiprim Musliu.