22:42 / E Shtunë, 09 Qershor 2018 / indeksADMonline

Këtu mund ta ndiqni live meçin Tyson Fury – Sefer Seferi

Dueli i shumëpritur në boks në mes të Tyson Furyt e shqiptarit Sefer Seferi, pritet të fillojë pas orës 23:00.

Ndërkaq, rreth orës 22:30 do të fillojnë parameçet që do t’i prijnë duelit kryesor.Meçin (dhe parameçet) mund t’i shikoni në linqet më poshtë: