08:12 / E Mërkurë, 07 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian, ju mahnitë me këto imazhe (Foto)

Bukuroshja Kardashian është duke pritur fëmijën e saj të parë, kurse tashmë sapo ka mbushur 29 javë shtatzëni.

Ajo thuhej se po kalonte një shtatzëni me probleme shëndetësore. Por kështu nuk duket në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo, në llogarinë e saj në “Instagram”.

Body love: 'Well, now that there's more of a bump, there's a transitional period…a different shape. You're wider… So I'm embracing it now,' she said of her pregnancy body

Në këto imazhe, mami KoKo, siç po e quan ajo veten dukej shumë në formë dhe e bukur. Kurse pjesa më e lezetshme ishte barku i saj i fryrë.

Bumpin' along: The reality star held her baby bump in the sultry snap as she captioned it: 'Baby mama KoKo! 29 weeks and counting. Glam.'

Ndryshe, motra e saj,  Kylie para pak ditësh i dha jetë një bebeje, kështu duke u bërë nënë në moshën 20 vjeçare./Indeksonline/

Glamour mom-to-be: Khloe Kardashian, 30, posted a sultry snap of herself at 29 weeks pregnant on Tuesday

Sisterhood: Khloe posed with Kylie as they were pregnant at the same time