09:41 / E Martë, 23 Tetor 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian tregon format fizike duke u shfaqur gjysmë e zhveshur

Khloe Kardashian ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo është shfaqur shumë në formë dhe seksi e veshur me veshjen ngjyrë rozë, e cila ia tregonte pjesët goxha provokuese.

Ndryshe të gjithë pamjen e kishte kompletuar me një stil të veçantë flokësh dhe me aksesor./Indeksonline/