08:58 / E Premte, 05 Tetor 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian tregon super gjoksin me dekolten e hapur

Khloe Kardashian ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Në këto imazhe ajo shihet e veshur me pallton ngjyrë rozë kurse flokët i kishte lëshuar dhe i kishte shkurtuar.

Por më shumë në sy binte dekolteja e hapur e fustanit të saj, me theks të veçantë gjoksi.

“Pas të gjithave, ti ende po qëndron. Jam shumë krenare me ty! Ti po bënë një punë të mrekullueshme. Vazhdo!” ka shkruar Khloe bashkangjitur me imazhet./Indeksonline/