21:23 / E Martë, 11 Shtator 2018 / indeksADMonline

Kiara Tito pozon si një ‘bombë’ e vërtetë

Kiara Tito hyn në mesin e atyre femrave të ëmbla dhe tejet karakteristike.

Por, prezantuesja e sportit befason në paraqitjen e saj të fundit, shkruan Indeksonline.


Me një fustan të hapur ajo zbulon pak nga asestet e saj dhe duket mjaftë atraktive.


Ndryshe Kiara vazhdon të jetë ende enigmë për audiencën, pasi që historia e saj dhe e Butrimt Imerit asnjëherë nuk u zbulua./Indeksonline/