22:58 / E Enjte, 30 Gusht 2018 / indeksADMonline

Si gjithmonë, Liberta atraktive dhe me stil

Liberta Spahiu është një nga ato femra të cilët marrin vëmendje me çdo gjest që bëjnë.


Prezantuesja që shquhet për linjat trupore, asnjëherë nuk zhgënjen me paraqitjet e saj.


Së fundmi vjen tejet e ëmbël dhe mjaftë me stil.

Në një fustan ngjyrë të kaltër, ajo duket si gjithnjë e ‘magjishme’./Indeksonline/