14:53 / E Hënë, 14 Maj 2018 / indeksADMonline

Kida elektrizon me pamje buzë detit (Video)

Kida së fundmi erdhi me projektin e saj më të ri muzikor ‘Bileta’, këngë kjo që brenda ditës u shëndrrua në hit.


Përveç një klipi fantastik e me ritme verore, ajo erdhi edhe plot stil. E tillë duket edhe në një video të postuar në rrjetin e saj social Instagram, shkruan Indeksonline.

Kida shfaqet me një fustan të zi, teksa bën lëvizje buzë detit. Më të vërtetë duket e mrekullueshme dhe mjaftë joshëse./Indeksonline/

 

?

A post shared by KIDA (@kida) on