16:20 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Kida mahnitëse teksa lyen buzët (Foto)

Kida çdo herë e më shumë po befason me paraqitjet e saj si skenike, njësoj edhe me imazhet në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.


Bukuroshja që nisi qysh e re karrierën muzikore, së fundmi vjen me një fotografi tejet joshëse, teksa shihet duke lyer buzët.


Ndryshe Kida para dy muajve lansoi projektin muzikor ‘Ti’ që arriti të kap mbi 10 milion klikime në kanalin Youtube. Por këngëtarja shumë shpejtë pritet të vij dhe me një tjetër projekt./Indeksonline/

Temat: