19:42 / E Martë, 06 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kida me imazh atraktiv, duket shumë ndryshe

Kida po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ditë më parë arriti shifrën e një milion ndjekësve në ‘Instagram’, e lumtur për këtë fakt ajo ka vazhduar me postimin e imazheve në llogarinë e saj, Shkruan Indeksonline.

Kida këtë herë ka sjellur një imazh në të cilin duket shumë më ndryshe por si çdo herë e bukur dhe atraktive.

Ndërsa, kohë më parë këngëtarja ka lansuar këngën ‘Merri krejt’ të cilën e solli edhe me videoklip./Indeksonline/

Temat: