19:34 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kida me imazhe të reja, tregon këmbët seksi !

Kida është njëra nga personazhet që komentohet më shumë që nga koha kur ka hyrë në skenën muzikore.

Këtë herë, këngëtarja shqiptare vjen me imazhe të reja ku e shohim të veshur me fustanin e zi të kombinuar me çizmet e bardha dhe një shall.

Kida dukej seksi dhe në formë./Indeksonline/

Temat: