75 Mall Live Search
21:19 / E Enjte, 08 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kida shkëlqen në pozat e reja

Kida përveç projekteve muzikore iu qëndron afër fansave edhe përmes imazheve të cilat i publikon në rrjete sociale.

Këngëtarja simpatike në fotosesion e realizuar së fundi është shfaqur mahnitëse dhe mjaft e këndshme, shkruan Indeksonline.

Kida me stilin e ri të flokëve ka arritur të marrë pëlqimin e adhuruesve të saj, ajo edhe këtë herë ka marr shumë komente pozitive për ‘look-un’ e ri.

Kujtojmë që Kida së fundi publikojë projektin e ri ‘Merri Krejt’./Indeksonline/

Temat: