19:48 / E Hënë, 05 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kida sjell fotosesion mahnitës me ngjyra vjeshte

Kida ka arritur shifrën e një milion ndjekësve në ‘Instagram’ dhe ka shprehur gëzimin për këtë.

Ajo ka sjellur një fotosesion mahnitës për adhuruesit e saj duke i falënderuar që po vazhdojnë ti ndjekin aktivitetet e saj, shkruan Indeksonline.

Përmes një seti fotografik me ngjyra vjeshte, Kida edhe këtë herë është dukur seksi dhe tejet joshëse.

Ndryshe, Kida së fundi solli projektin më të ri muzikor ‘Merri krejt’./Indeksonline/

Temat: