75 Mall Live Search
19:25 / E Hënë, 11 Qershor 2018 / indeksADMonline

Kim Jong Un bën selfie-n e parë në Singapor

Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong Un, ka shijuar një shëtitje “surprizë” në Singapor mbrëmjen e së hënës, vetëm disa orë para samitit me Presidentit e SHBA, Donald Trump.

Kim është fotografuar duke ecur përgjatë një rruge në qendër të qytetit i rrethuar nga një grup truprojash.

Ndërkohë, në po të njëjtën natë,Ministri i Jashtëm i Singaporit Vivian Balrishnan postoi një “selfie” në Twitter duke buzëqeshur krahë Kim Jong Un, dhe Ministrit të Arsimit, Ong Ye Kung.

Pak më herët në mbrëmje, autokolona e liderit Korean është parë duke u larguar nga Hotel “St.Regis” ku Kim do të qëndrojë gjatë takimit me Trump.