08:32 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian risjellë verën, në fustan të shkurtër shfaq këmbët e mbushura

Kim Kardashian është një nga femrat që gjithnjë bie në sy.

Çdo lëvizje e saj bëhet hit në rrjete sociale, e lajm në mediat rozë.


Është trupi i saj seksi, që bën yllin televiziv amerikan të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ajo vjen në një fustan të shkurtër ngjyrë bronzi, ku shfaq këmbët e mbushura seksi dhe dekoltenë fantastike./Indeksonline/