20:51 / E Mërkurë, 24 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kjo është bashkëshortja dhe fëmijët e Elvis Naçit

Hoxhë Elvis Naçi jo rrallë herë bënë paraqitje të ndryshme në publik, ku dhe mbanë ligjërata të ndryshme rreth asaj se si të jemi praktikues sa më të mirë të fesë islame.

Naçi, është i martuar dhe është baba i tre fëmijëve, pas të cilëve duket të jetë shumë i përkushtuar, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të familjes Naçi, të realizuara ndërkohë. /Indeksonline/