20:45 / E Enjte, 02 Gusht 2018 / indeksADMonline

Kjo pjesë e Prizrenit nesër do të mbetet pa ujë

Lagja Kurillë, Bazhdarhane (pjesa e sipërme), Dardani, rruga Janina dhe rruga “Ukë Bytyqi” nesër do të mbeten pa ujë.

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Prizrenit, Mutaher Haskuaka.

Ai ka thënë se në këtë pjesë të qytetit do të ndalet uji për shkak të punimeve në rrjetin kryesor të furrnizimit.

Ky është njoftimi i Haskukës: