10:37 / E Martë, 17 Prill 2018

Komediani italian tallet me Benatian, mbrojtA�si i Juves ia kthen ashpA�r (Foto/Video)

Pas humbjes sA� Juventusit ndaj Real Madridit nA� LigA�n e KampionA�ve, komediani Maurizio Crozza bA�ri shaka me futbollistA�t e a�?ZonjA�s sA� vjetA�ra�?.

NA� televizionin italian, ai talli legjendA�n e Juventusit, Buffon dhe mbrojtA�sin Benatia, transmeton IndeksOnline.


Por, njA� reagim i ashpA�r erdhi menjA�herA� nga mbrojtA�si markien.

a�?NA�se doni ta provoni atA� unA� po ju pres. KokA� k**, ti nuk e bA�n askA�nd tA� qeshA�a�?, ka shkruar mbrojtA�si nA� njA� foto tA� publikuar nA� Instagram.

30-vjeA�ari shkaktoi penallti nA� minutA�n e fundit tA� ndeshjes. PenalltinA� e realizoi Ronaldo, kurse Juventusi pA�rkundA�r njA� super ndeshje dhe fitores 3 me 1, u eliminua nA� A�erekfinale tA� Championsit./IndeksOnline/A�