17:20 / E Diele, 18 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Komuna e Gjilanit nuk i kushton rëndësi flamurit kombëtarë, ja si ka mbetur ai! (Foto)

Organizimet për shënjimin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës u bënë në pothuajse secilën komunë.

Ndër komunat që  organizuan festimin e 10 vjetorit është edhe ajo e Gjilanit.

Por fotografi të dërguara në redaksinë e Indeksonline tregojnë mos-kujdesin e kësaj komune për flamujt.

Është pikërisht flamuri kombëtarë, i cili ka rënë nga shtiza dhe si i tillë ka mbetur aty pa e rregulluar më askush./Indeksonline/