23:58 / E Premte, 09 Shkurt 2018

Kosovari në stërvitje me Coutinhon e Paulinhon (Foto)

Dy yjet e Brazilit, Phelipe Coutinho e Paulinho kanë ndarë sot një foto me kosovarin e talentuar, Liridon Kabashi. Është vet reprezentuesi i Kosovës është ai që ka ndarë fotografinë në rrjetet sociale.

Në fakt Kabashi po rikthehet në formë pas një operacioni serioz që kishte dhe në disa raste po ka fatin të stërvitet me yjet e Barcelonës.

Reprezentuesi kosovar është pjesë e Barcelonës B por që ka patur mundësinë këtë edicion që të jetë në stërvitje edhe nën urdhërat e Valverdes./Indeksonline/