22:22 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Krishtlindjet në familjen e Dafina Zeqirit (Foto)

Dafina Zeqiri është rikthyer në Kosovë për festat e fundvitit dhe është bashkuar me familjen e saj.

Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting and fire

Tashmë janë publikuar disa fotografi në të cilat e shohim Dafinën dhe familjen e saj teksa po festojnë Krishtlindjet dhe po ia kalojnë shumë mirë.

Image may contain: 3 people, people sitting

Aty shfaqet më nënën dhe motrën e saj po ashtu edhe shumë familjar të tjerë kurse Dafina pas shumë kohësh e ndarë nga familja duket se po ia kalon mirë./Indeksonline/

Image may contain: 3 peopleImage may contain: 3 people, people smilingImage may contain: 3 people, people smiling, people sitting and indoor