14:11 / E Martë, 05 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kupa e Kosovës: Gjilani – Rinia, mbyllet ndeshja

Skuadra e Gjilanit pak dita pas derbit kundër Dritës, ka fituar ndeshjen e vlefshme për Kupën e Kosovës kundër Rinisë.

Bardhekuq fituan me rezultat 4 me 1, duke siguruar kualifikimin për në rrethin tjetër, shkruan IndeksOnline.

Golat për ekipin e Arbnor Morinës i shënuan: Altin Aliu (2), Besart Morina dhe Armend Thaci./IndeksOnline/