16:32 / E Shtunë, 20 Janar 2018

Kur Liberta Spahiu e Saranda Shala defilonin me vello (Foto)

Liberta Spahiu dhe Saranda Shala janë dy nga modelet më të njohura shqiptare. Ato janë të parat që i panë tek defilonin e të realizonin fotosesione. Përveç që i lidhte i njëjti pasion, ato janë edhe mike shumë të mira, shkruan Indeksonline.

Liberta sot përmes rrjetit të saj social facebook ka kujtuar kohën kur ajo dhe Saranda ishin pjesë e pistave, ndërsa shihen me vello.

Përbri kësaj fotoje Liberta ka shkruar: Atehere kur ishin vetem 3-4 modele n’shtet ..