13:33 / E Diele, 29 Korrik 2018 / indeksADMonline

Kuzhinieri i famshëm Nusret Gökçe impresionon Angela Martinin (Video)

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj kanë udhëtuar drejt Turqisë.

Çifti po qëndron atje për pushime, ndërsa modelja shqiptare së fundmi me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka ndarë një video ku shihet duke darkuar me Dragos Savulescu, derisa është kuzhinieri i famshëm turk Nusret Gökçe, i cili përkujdeset për dyshen e famshme, shkruan Indeksonline.

Amazing night with incredible @nusr_et and @porto_cervo34 #saltbae

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

Ndryshe Angela vitin e kaluar ka kurorëzuar dashurinë me milionerin rumun, ku ata janë martuar në një ceremoni krejtësisht private, pa të ftuar e as familjar./Indeksonline/