13:41 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

Ky djalë ju tregon si ta transformoni komplet fytyrën tuaj me make-up (Video)

Tashmë grimit dihet se ia kanë marrë dorën edhe gjinia mashkullore. Në fakt ata po tregohen shumë profesionalist në këtë aspekt.

Një nga djelmoshat ka treguar aftësinë e tij në grim, ku përmes një videojë ia ka bërë vetes make-upin, shkruan Indeksonline.

Ai ka vendosur me përpikshmëri konturat dhe ka vazhduar njësoj deri në përfundim duke rezultuar me dukjen e Huda Beauty-it.

Kjo video edhe mund t`i ndihmojë vajzat se si të grimohen./Indeksonline/