11:56 / E Mërkurë, 19 Shtator 2018

Ky është çmimi i kësaj veshje të Lori Hoxhës

Lori Hoxha është njëra nga personazhet që shquhet për jetën e saj luksoze dhe veshjet e shtrenjta.

Faqja “What they wearin” ka publikuar çmimin e veshjes së Lorit, ku bluza e saj kushton vetëm 13.50 euro dhe vathët e arit, 245 euro.

Ndryshe, këto detaje në veshjen e Lorit kanë çmim të volitshëm krahasuar me veshjet e shtrenjta që jemi mësuar t’i shohim./Indeksonline/

Mos i humb