10:02 / E Premte, 31 Gusht 2018 / indeksADMonline

Kylie Jenner gati për vikend, vizaton trupin fantastik

Kylie Jenner vazhdon të jetë një nga femrat më me i influencë në botë në rrjetin social Instagram.

21 vjeçarja komentohet jashtëzakonisht shumë për postimet e saj, çka se asaj i sjellin miliona në gjirollogarinë e saj, transmeton Indeksonline.


Derisa vikendi po ofron, ylli televiziv po bëhet gati për relaks. Ajo përmes një fotografie tregon se këtë fundjave do t’ia dedikojë shëndetit dhe formave trupore, pasi që shfaqet sportive, duke ‘vizatuar’ linjat e ku shkruan:

‘Gati për vikend’